Design výloh

design výlohy pro obchod s jeans oblečením

Výloha prodává

Shop window, window display, výloha nebo výkladní skříň. Ať už tuto plochu nazveme jakkoli, poskytuje kolemjdoucím klíčový pohled na to, co mohou ve vnitřních prostorách očekávat. Nepřetržitě, bez ohledu na prodejní dobu. Buduje komunikační kanál mezi zákazníkem a značkou. Je proměnlivá v čase, odráží aktuální trendy dle ročních období, celospolečenské události, významné svátky nebo cílí na akční nabídky, slevy či výprodeje.

Výloha se v dnešním světě plném konkurence výrazně podílí na vytváření image obchodu. Má za úkol podnítit potenciální zákazníky ke vstupu, uvést je do prodejny, případně je získat k nákupu produktu. Odlišné je dobře zapamatovatelné. A v tom jsme zkušené profesionálky. Zanalyzujeme, navrhneme, vyrobíme a na místě sestavíme originální a neotřelý design instalací na míru, abychom podpořily individualitu vaší značky a pomohly vám růst.

Načerpejte inspiraci v naší galerii návrhů výkladních skříní, z nichž některé jsme již zrealizovaly.

jak při práci postupujeme

S klientem vypracujeme harmonogram (ideálně na celý rok), zohledníme v něm hlavní sezóny a novinky, které chce během roku zavádět do prodeje. Ujasníme si dobu trvání instalace, kdo bude výlohu realizovat a upravovat. Nejlépe přímo u výkladní skříně si ukážeme, odkud a z jaké vzdálenosti k výloze směřují lidé. Podíváme se na instalace nejbližší konkurence, společně identifikujeme cílovou skupinu lidí, které požadujete oslovit, a tomu přizpůsobíme obsah nabídky a výsledný vzhled.

Na další schůzce již přineseme několik 3D návrhů nové výlohy a přibližné nacenění. Jednotlivé grafické součásti lze během celého roku propojovat, například obměnou několika prvků můžeme připravit výkladní skříň na další sezónu nebo nárazovou prodejní akci. Po odsouhlasení finální podoby následuje detailní zaměření výkladní skříně, výroba a následná realizace. Průběh celé práce a výsledné aranžmá se snažíme zajímavě zdokumentovat. Jednou výstavou však pro nás práce na vašem projektu skončit nemusí. Pokud je potřeba, navštívíme i opakovaně vaše prodejní místo, pomůžeme vyměnit vystavené zboží, zkonzultujeme další úpravy nebo zaškolíme personál.

Napište nám