Tam, kde prsa bydlí

Většina zákazníků se ozývá přes telefon poté, kdy si všimnou našich realizací na FB, nebo našli naše webovky, a tak zvedáme, anebo voláme zpět na neznámá čísla. Ano, většinou to jsou podezřelé hovory od překupníků elektřiny, nebo nabídky výhodného zúročení úspor, ale co kdyby to byl nějaký zákazník? Takže raději zavoláme vždy zpět, aby nám něco neuteklo.

A tak jednou Jana také vytočila číslo zmeškaného hovoru z předminulého dne a představila se. Zprvu bylo chvíli ticho a pak paní řekla: „A nevíte náhodou, co jsem po Vás chtěla? To víte, mezi tím jsem udělala tolik telefonátů, že už nevím, proč jsem Vám volala. Určitě to, ale mělo spojitost s podprsenkami a se spodním prádlem“. Jana řekla, že žádnou podprsenku nikde neobjednávala, a že je to omyl, a tím to vše rychle skončilo.

Po pár minutách neznámé telefonní číslo volalo znovu. „Dobrý den, už vím, co jsem po Vás chtěla“, smála se paní. „Chtěla jsem výlohu pro náš obchod“. A tak začala naše první spolupráce s obchodem s luxusním spodním prádlem Le Chaton.

Společnost Le Chaton se věnuje prodeji spodního prádla dvacet let a je známá díky zakladatelce Heleně Konarovské, která je uznávanou expertkou na dámské poprsí a poutavě o tom dokáže přednášet ve svých videích. Její slogan „Prsa musí bydlet“ zná hodně žen.

Velmi navštěvovaná pobočka na ulici Vodičkova v centru Prahy prochází nyní rekonstrukcí a my jsme dostaly za úkol aranžovat vánoční výlohu. Z velkých prosklených výloh byl stržen polep a dno výlohy bylo posazeno níže. Výlohy jsou nyní hodně vysoké a drobná dekorace by se tam zcela ztratila. Proto jsme hledaly velké předměty, které bychomzavěsily do horní části. Kovové poklice, které jsme přivezly z jedné továrny, byly víčka na kovové barely od barvy a měly dobrý rozměr, a tak jsme je zrecyklovaly. Nastříkaly jsme je zlatou barvou a dozdobily vánočními prvky. Ze stropu jsme pak tento vodopád zlatých velkých mincí spustily až dolů. Dole na figurínách se spodním prádlem se pak opakovaly stejné vánoční dekorace jako v horní části.

Výlohy jsou sice hodně vysoké, ovšem prostoru k manipulaci je tam velice málo. Hlavně když máte manipulovat s vysokým žebříkem a aranžovat dekoraci ve čtyřech metrech nad zemí. A tak se celá instalace protáhla na celý den, ovšem výsledek byl dobrý, celá výkladní skříň již nepůsobila chaoticky, ale uspořádaně a zajímavě.