workshop

využijte našeho nezaujatého pohledu

Nabízíme školení Visual Merchandisingu určené majitelům prodejen a jejich personálu. Naučíme vás základní pravidla při aranžování od přípravy přes výběr zboží až po jeho umístění tak, abyste zaujali zákazníky.

Dobře a zajímavě vystavené zboží v místě prodeje je základem obchodního úspěchu. Domníváme se, že promyšlená prezentace produktů vás odliší od konkurence a je často efektivnější než investice do nákladné reklamy.

jak vám můžeme pomoci

Provedeme vás a vaše zaměstnance praktickými radami, jak prezentovat zboží ve výloze a na prodejní ploše. Dozvíte se o rotaci zboží, jaký vliv má osvětlení a hudba na prodejně. Povíme si o tom, co je hotspot, kde patří a jak k němu přistupovat.

Nabízené worksopy se snažíme pořádat přímo v prodejně. Po prvotním seznámení s visual merchandisingem, základními pravidly dekorace a vybranými příklady z praxe se snažíme přímo na prodejní ploše předvést dobrý a špatný design vystavení zboží.

Po skončení si účastníci workshopu odnáší plno praktických rad pro svůj konkrétní prodejní prostor. Měli by sami umět poznat horké a studené zóny na prodejně a vědět jak efektivně na nich uspořádat zboží. Dále by měli umět zaujmout zákazníka výlohou a čelními stěnami na prodejně. A to jak kreativně vystaveným zbožím, tak zajímavým stylingem figurín.

Napište nám