Workshop

využijte našeho nezaujatého pohledu

Nabízíme školení visual merchandisingu určené majitelům prodejen a jejich personálu. Naučíme vás základní pravidla při aranžování od přípravy přes výběr zboží až po jeho umístění tak, abyste zaujali zákazníky.

Dobře a zajímavě vystavené zboží v místě prodeje je základem obchodního úspěchu. Máme vyzkoušeno, že promyšlená prezentace produktů vás odliší od konkurence a je často efektivnější než investice do nákladné reklamy.

jak při práci postupujeme

Provedeme vás a vaše zaměstnance praktickými radami, jak prezentovat produkty ve výloze a na prodejní ploše. Dozvíte se o rotaci zboží nebo jaký vliv na zákazníka má osvětlení a hudba. Povíme si o tom, co je hotspot, kde patří a jak k němu přistupovat.

Nabízené workshopy se snažíme pořádat přímo v prodejně. Po prvotním seznámení s visual merchandisingem, základními pravidly dekorace a vybranými příklady z praxe se snažíme přímo na místě předvést správné, a naopak nevhodné principy vystavování zboží.

Po skončení si účastníci odnáší plno praktických rad pro svůj konkrétní prodejní prostor. Měli by sami umět poznat horké a studené zóny v prostoru obchodu a vědět, jak efektivně na nich uspořádat zboží. Měli by také umět zaujmout zákazníka výlohou a čelními stěnami na prodejně s použitím kreativních postupů při rozmísťování produktů nebo zajímavým stylingem figurín.

Napište nám