Instalace

Textilní instalace připomínající cirkusové šapitó a světelný plakát na podium pro balkánskou párty.

inspirující objekty

Určitě se vám již stalo, že vidíte zajímavou instalaci na místě, které dobře znáte a kterým často procházíte. Najednou toto prostředí začnete vnímat jinak, zastavíte se, zadíváte se, možná vás to pobaví a nebo inspiruje k něčemu novému.

Nemusí se jednat o nic nákladného, může to být zajímavá dekorace ze starých knih ve vaši oblíbené kavárně. Nebo instalace ze starých látek na sousedských slavnostech, které jsou u vás ve čtvrti. Vytváříme originální trojrozměrné instalace a dekorace pro komerční i soukromé účely. A vždy se snažíme, aby objekty vyvolaly nějakou emoci, náladu a nebo přiměly kolemjdoucí k zamyšlení.

jak při práci postupujeme

Na první schůzce se zadavatelem se snažíme ujasnit, na jakou příležitost má být trojrozměrný objekt určen, zda se bude jednat o krátkodobou nebo dlouhodobou instalaci a jaké emoce by měla v lidech vyvolávat. Příště již přinášíme několik nápadů a po společném brainstormingu s klientem zužujeme návrhy, které pak dále rozpracováváme do 3D vizualizací, malých modelů nebo prvních zkušebních vzorků. Trojrozměrné objekty instalujeme a následně demontujeme v požadovaném termínu a vždy se snažíme mít celý proces zajímavě zdokumentován.

Napište nám