Grafický design

grafické návrhy plakátů a tiskovin

vizuální styl řekne víc než tisíc slov

Jednotný vizuální styl je důležitým prvkem každé úspěšné společnosti. Je to ucelený souhrn pravidel vizuální podoby, jímž se firma prezentuje na veřejnosti. A proto je důležité, aby i reklamní nosiče, design výloh a interiér prodejen respektovaly korporátní identitu společnosti.

Nejenže jsme schopni vytvořit nápadité reklamní nosiče, ale také navrhneme a vyhotovíme grafický kabát těmto předmětům a to s maximálním ohledem na váš vizuální styl. Pokud ovšem žádný manuál Corporate Identity vaše společnost nemá, poradíme si a pomůžeme vám ho vytvořit.

jak vám můžeme pomoc

Nejprve se s klientem sejdeme na nezávazné schůzce, kde se snažíme pochopit vizi firmy, ptáme se na úspěchy a problémy, cíle a ambice. Na další schůzce již přinášíme prezentaci s nápady a návrhy řešení. Dále pak rozpracováváme myšlenky, které se klientovi nejvíce líbí a přidáváme předběžný rozpočet.

Grafické podklady doladíme až ke spokojenosti zadavatele, tak aby srozumitelně převyprávěly vizi firmy. Vše připravíme do tisku, zašleme do výroby, překontrolujeme a dodáme až na klientův stůl.

Napište nám