Pro hračkářství v centru Prahy design výlohy a nábytku do výlohy. Police pro zboží ve tvaru jelena zasazena do zimní dekorace.

Jelen ve výloze

Obchod Hračkotéka byl jeden z našich prvních zákazníků, pro které jsme vymýšlely dekorace a aranžmá výloh. A stále pro ně děláme výkladní skříně a to již druhým rokem. Za tu dobu jsme si k tomuto místu a lidem, kteří za tímto báječným projektem stojí, vypěstovaly přátelský vztah a moc rády pro ně pracujeme.

První realizace pro hračkářství a sociální podnik Hračkotéka se datuje do roku 2015 a ústředním motivem výlohy byli kartónové stromy, které sloužily jako policový systém na prodávané hračky. Nyní jsme se rozhodly vytvořit police pro zboží ve tvaru jelena, který je dominantou celé výlohy a nabízí mnoho místa pro prezentaci produktů.

Začínaly jsme skicami, dále pak jednoduchým 3D modelem pro prezentaci klientovi, protože jednoduchý obrázek někdy vysvětlí vše. Po schválení následovalo detailní rozkreslení jednotlivých částí a následná výroba a instalace.

Jelen zůstane ve výloze celý rok, pouze prostředí a aranžmá kolem něj se pozmění. V zimě je jelen zasazený do zasněžené krajiny lesa, naopak v létě bude paroží obrostlé květy.