Vytváříme cyklus maket výkladních skříní,
ve kterém

Na začátku stálo předsevzetí, že střípky toho, co jsme dosud měly uložené jenom v našich hlavách nebo na náčrtech ve skicáku, letos nakonec přeneseme do něčeho většího a sestavíme z nich během roku originální sadu miniatur výkladních skříní.

Výsledkem tak bude unikátní projekt, jehož princip stojí na posouvání našich vlastních limitů tvořivosti a lámání hranic mezi realitou a iluzí. Každá zmenšenina ponese symbolické téma nebo myšlenku a v duchu toho chceme též světu představit několik vybraných výrobků nebo služeb z lokální produkce.

Podobně jako se střídají měsíce v roce, bude na konci stát dvanáct originálních maket výloh, které zúčastněným i veřejnosti představíme na happeningu.

Chcete se přidat?

Pyšníte se neotřelým nebo zajímavým produktem či službou, kterou by stálo za to obléct do netradičního kabátu a představit navenek zcela originálním způsobem? Napište nám, a staňte se tak součástí naší Kreativní výzvy 23! Rády se budeme podílet nejen na zviditelnění vaší značky, ale můžeme také společně rozšířit pohled zákazníků o další roviny, prostřednictvím nichž vaše produkty budou vnímat.

Zajímá vás tento projekt nebo pracujete v podobném oboru jako my? Dejte nám o sobě vědět zde v odpovědním formuláři, rády vás přidáme na seznam hostů závěrečného happeningu nebo napište prostřednictvím instagramu, kde se můžete těšit mimo jiné i na behind the scenes stories a další perličky z příprav.

Nevíte, co od takového setkání očekávat? Koukněte se na záběry z loňského Ejchuchu, anebo se nám s vašimi dotazy rovnou ozvěte.